Ile wody dziennie nalezy pic

Ile wody dziennie nalezy pic

Lip 24
Ile wody dziennie nalezy pic

Za mało żelaza w wynikach diety w anemii, która jest bardzo często u dzieci, które nie mają zbilansowaną dietę. Niedokrwistością dzieci, jak i dorośli, są bardzo zmęczeni i nie mają siły, by robić rzeczy, które chcą lub muszą zrobić. Dobrym źródłem żelaza są czerwone mięso, tuńczyka, kurczaka i warzyw takich jak brokuły.

kwas foliowy jest również istotne, gdyż pozwala na tworzenie się białych i czerwonych krwinek.harmoniasmakow.pl Za mało kwasu foliowego będzie również dziecko czuje się zmęczony, rozdrażniony i zapominalskich. Owoce i warzywa są dobrym źródłem kwasu foliowego.

Cynk jest potrzebna do utrzymywania łączności między komórkami mózgu i komórek nerwowych. niedobory cynku może spowodować, że dziecko ma trudności w rozwiązywaniu problemów naukowych, które mogą prowadzić do frustracji dziecka, w związku z tym wprowadzenie na objawy ADD. Cynk można znaleźć w zbożach i orzeszki ziemne.

Witaminy A, jest bardzo ważne dla układu nerwowego. Witamina A pomaga również wzmocnić wizję. Wiele razy dziecko będzie miało problemy w szkole z powodu upośledzenia wzroku wzroku. Witamina A może przyczynić się do poprawy wzroku oka, co z kolei zmniejszy frustrację dziecka. Witamina A znajduje się w marchwi i wielu pomarańczowych i żółtych owoców, takich jak banany.

Ile wody dziennie nalezy pic

Prawidłowe odżywianie jest istotnym elementem zdrowia dziecka, czy on lub ona dodawać lub nie. Jednak u dzieci z ADD, prawidłowe odżywianie jest krytyczna.

W następnym artykule omówimy inne zabiegi dla osób cierpiących na ADD.

——————————————————- Michael Russell Twój Niezależny przewodnik Attention Deficit Disorder —————————————– ————–

Artykuł dzięki: