Jak dbac o zdrowie w ciazy

Jak dbac o zdrowie w ciazy

Gru 18

Jak dbac o zdrowie w ciazy Następnie, należy poszukiwać suplement witaminy, które zostały zaprojektowane do kierowania tych czterech czynników choroby zwyrodnieniowej i przedwczesnym starzeniem się.

Teraz, co by taki dodatek witaminy prawdopodobnie zawierają? Jak o: L-glutation; luteina; Borówka; L-Karnozyna; Ekstrakt z winogron; Ekstrakt z zielonej herbaty; Witaminy C i E; witaminy z grupy B; Kwas foliowy; Kwasy tłuszczowe omega-3; Kwas alfa liponowy; Kurkuma; glutationu; i Resweratrol?

Tak, wszystkie te związki będzie można znaleźć tylko w jednym suplement witaminy, które zostały naukowo opracowane, aby kierować anti-aging i daje większą trwałość i żywotność głąb swojej starości.

Jak dbac o zdrowie w ciazy

Ponadto, biorąc odpowiednich witamin powinien zawierać upewniając się, że będziemy wchłania się do tkanek organizmu, a nie tylko zemdlał w twoich jelitach po trawieniu. Technologia ta umożliwia powłoką jelitową. To jest zwykle używany w nowoczesnych leków syntetycznych, ale można znaleźć niektóre najwyższej jakości wszystkich naturalnych suplementów witaminowych, które czynią z niego skorzystać.

Taka powłoka z polimerów wrażliwych na pH łączy się z kapsułki witaminy dodatek i utrzymuje jej integralność w żołądku w środowisku kwaśnym, a następnie rozpada się w środowisku alkalicznym ciebie jelita cienkiego i dwunastnicy, „”. Pozwala to ciało do całkowitego wchłonięcia cenne witaminy i składniki odżywcze w kapsułce.

Jak widać, to jeszcze do podjęcia odpowiednich witamin niż na pierwszy zwyżka za wiek rzut oka. Nie zadowalaj się niskim końcu, przechowywać lek witamin. Jeśli wziąć multiwitaminowy, który ma tylko 20 lub 30 składników, prawdopodobnie będzie zauważyć niewielkie korzyści. Najlepszym multiwitamina będzie formuła wielu składników odżywczych, które obejmuje 60 lub 70 naukowo sprawdzonych składników. Są to te, które będą odnosić się do kwestii zdrowotnych, które mają do czynienia.

Artykuł dzięki: