Kto powinien zazywac kwas foliowy

Kto powinien zazywac kwas foliowy

Lis 24

Kto powinien zazywac kwas foliowy

Teenage Pregnancy – Niektóre potencjalnych zagrożeń dla zdrowia zdawać sobie sprawę z

Zagrożeń dla Zdrowia dla noworodka

Niemowlęta urodzone przez nastoletnich matek są podatne na przypadkowe uszkodzenia, zatrucia, z powodu powikłań wcześniactwa, trudności w uczeniu się, urazy mózgu, drobne ciężkich zakażeń lub zespół nagłej śmierci niemowląt (SIDS).http://www.plandeki.eu/ Dziecko zazwyczaj ma wagowo mniej niż ideał i przedwczesnych wskaźniki urodzeń są rozpowszechnione wśród młodocianych matek.

Zagrożeń dla Zdrowia dla matki

Kto powinien zazywac kwas foliowy

Biorąc pod uwagę, że młodzież może nie w pełni rozwinięte jej fizyczną strukturę, problemy w zapewnieniu dziecku może powstać spowodowane przez zacofanych miednicy. Wczesne wykrycie dysproporcja matczyno-płodowa jest wskazaniem do zaplanowanej cesarskiego urodzenia. Jednak to jest procedurą chirurgiczną, która może również umieścić życia matki niebezpieczeństwo zbyt dużą utratę krwi. Inne powikłania, które mogą być napotkane przez matki po porodzie młodzieży jest stan przedrzucawkowy, przetoka położnicza lub śmierci matki.

Brak opieki prenatalnej i deficytu wiedzy w odniesieniu do psychologicznych i fizjologicznych zmian wyników ciąży zmieniać komplikacje i zwiększa ryzyko zdrowotne na wyższy poziom. Te nastoletnie matki nie wiem, czego się spodziewać i dlatego nie wiem, co właściwe zachowania i środki do wykonania. Zwykle te nastolatki mają złe nawyki żywieniowe i nie mają spożycie witaminy. Mogą nawet palić, nie pić i brać biuro(at)sipi.com.pl narkotyki.

Dane statystyczne młodocianych matek, którzy mieli dziecko, którego waga jest niższa od ideału zostały zgłoszone w roku 2002 9,6% należy w przedziale wiekowym 15-19 lat, a 11,3% posiada w przedziale wiekowym od 15 lat sam. Z drugiej strony, matki, które urodziły dzieci o masie ciała mniejszej niż 5,5 funtów były 7,8% ogólnej populacji kobiet, które urodziły się w tym samym roku.

Artykuł dzięki: