Zakazane produkty dla kobiety w ciazy

Zakazane produkty dla kobiety w ciazy

Paź 19

Zakazane produkty dla kobiety w ciazy Jednak pielęgniarstwo mu dużo nie będzie działać na rzecz spowalnia produkcję swojego mleka, więc trzeba będzie zrobić poprzez karmienie butelką. Ogólnie rzecz biorąc, trzeba jeszcze do pompowania, ale trzeba pamiętać, że trzeba to robić rzadziej nauczyć swoje ciało, że dziecko nie potrzebuje tak dużo pokarmu jak już raz użyty do produkcji, gdy jesteś nadal wyłącznie piersią.

Gdy próbuje odzwyczaić i produkują mniej mleka, choć na pewno doświadczyć bólu. Będzie to przyczyną przez niezużytego mleka, które nadal będą znajdować się wewnątrz piersi, które mogą czasami prowadzić do obrzęku. W przypadku takiej sytuacji należy podjąć pewne leki przeciwbólowe lub użyj okłady z lodu trochę czasu, zanim harmonogramie swojej karmienia piersią. To pomoże złagodzić ból.

Zawsze jednak należy pamiętać, że musi za wszelką cenę trzymać się swojego planu odsadzenia, a nie robić pielęgniarki często po prostu zdjąć bóle piersi. To nie pomoże w spowalnia produkcję mleka i będzie to po prostu przedłużyć agonię.

Historie, zdjęcia i wpisy na blogach potwierdzają, że jest to możliwe, aby zatrzymać produkcję mleka kobiecego; Wszystko, co musisz zrobić, to trzymać się planu i nie dać się na pokusy łagodzenia bólu i kojący płacz dziecka. Pamiętaj, odstawienia może być trudne fazy dla Ciebie i Twojego dziecka, ale trzeba przejść przez to prędzej czy później. Tak, być mocne i spójne na swojej decyzji zaprzestania karmienia piersią.

Artykuł dzięki: producent murów oporowych