Ciaza nastolatki – jak jej pomoc

Ciaza nastolatki – jak jej pomoc

Gru 02
Ciaza nastolatki - jak jej pomoc

Ciąża nastolatków przynosi różnego rodzaju emocje. Niektórzy nie chcą, aby ich dzieci, podczas gdy inni uważają, że jego powstanie jest osiągnięciem. Niektóre poczucie winy i niepokoju, podczas gdy inni uważają, że muszą one dziecko kochać, ale nie świadomi szczególnej troski byłoby potrzebne. Ponadto, depresja jest często w czasie ciąży u nastolatków. A gdy przychodzi do najgorszego gorsza, ciężarna nastolatka może nawet wymaga pomocy specjalisty zdrowia psychicznego.

Nastolatek ciąża może być ryzykowne nienarodzonych dzieci. Nastoletnie Wyniki ciąży niedowagą niemowląt, złe nawyki żywieniowe na nastolatka i palenia i picia skłonności dziewczyny w ciąży. Wreszcie, nastolatki w ciąży są mniej skłonni do poszukiwania opieki prenatalnej.

Ciaza nastolatki - jak jej pomoc

Niechcianej ciąży można zapobiec dzięki otwartej komunikacji oraz udzielanie wskazówek dotyczących seksualności, antykoncepcji oraz ryzyka i odpowiedzialności ewentualnej ciąży. edukacja seksualna i życia rodzinnego w szkołach może także zapobiegać niechcianym ciążom. Wreszcie, wsparcie rodziny i miłości będzie znacznie pomóc nastolatkom w ciąży.

Uwaga: Ten artykuł może być powielana tak długo, że w pasku zasobu AUTHOR na dole tego artykułu jest wliczone w cenę i wszystkie linki i musi być aktywna / skorelowane bez zmiany składni.

Artykuł dzięki: http://www.opal.com.pl/