Jak przekonac dzieci do picia wody

Jak przekonac dzieci do picia wody

Lis 16

Jak przekonac dzieci do picia wody

Dobre rady wykonać, aby zaprzestać produkcji mleka kobiecego

Choć mleko matki jest nadal najzdrowszą źródłem pożywienia dla noworodków, nadejdzie czas, że matka będzie musiała zdecydować, aby zatrzymać jej wytwarzania. Wiek dziecka (zwłaszcza jeśli dziecko jest już dobrze ponad sześć miesięcy), planuje mieć kolejne dziecko, wracając do pracy, lub problemy zdrowotne, zwłaszcza problemy po dając cesarskie cięcie lub cesarskiego cięcia urodziła, to tylko niektóre z najbardziej wspólne statystyki pokazują kobiety mają powody do zaprzestania karmienia piersią i zacząć odstawieniu.dach łódź

Mimo, że decyzja o wprowadzeniu dziecka do innej żywności może być łatwe, coraz zadanie może okazać się sposobem trudniejsze. Jak sama twoja decyzja nie powstrzyma cię od produkcji mleka z piersi, będziesz musiał nauczyć się jak to zrobić samemu.

Aby to zrobić, oto kilka przydatnych wskazówek, które mogą się przydać do Ciebie:

Jak przekonac dzieci do picia wody

1. Pielęgniarka mniej. Oczywiście, nie można po prostu nagle przestać karmić piersią, zwłaszcza jeśli już karmi się wyłącznie w ciągu ostatnich kilku miesięcy, ponieważ będzie to bardzo szkodliwe dla dziecka. Co należy zrobić, jest jednak to, by pielęgnować mniej twoje ciało będzie przyzwyczaić się do mniejszego zużycia mleka, które w końcu nauczy go, że produkuje dużo nie jest już konieczne.

2. Rozpocznij podając swoje mleko formuły dziecko. Jak to substytutem mleka jest sposobem cięższe od mleka matki, dziecko trzeba karmić piersią mniej, pomaga nauczyć swoje ciało produkować mniej mleka. Jednak dziecko może znaleźć formułę dziwne na początku, ponieważ nie miałby dokładnie ten sam smak jak mleka produkują, ale w czasie, będzie on na pewno nauczyć się ją docenić.

3. Pompa rzadziej. Jak można nie tylko zatrzymać piersią od razu (jak to doprowadzi do większe http://alllineslogistics.pl/uslugi-magazynowe/j liczby problemów z karmieniem swoje dziecko, zamiast zrobić coś pomocny), upewnij się, że wciąż dają mu mleka.
Artykuł dzięki: