Dita dla ciezarnej

Dita dla ciezarnej

Gru 30

Dita dla ciezarnej

W ostatnim przeglądzie 44 badań lekarskich wydanych w 1994 lub 1995 roku, 33 zostały „uderza” – innymi słowy, prawdziwi autorzy nigdy nie zostały ujawnione. A, co do jednego, że pracował dla firmy farmaceutycznej, która będzie korzystać z korzystnego badania.

Zatwierdzenie FDA wynika z raportu zadowalającym próbnym medycznej !!!http://www.apartamenty.in/pl/apartamenty-na-sprzedaz

W stanie Minnesota, w latach 2002 i 2004, lekarze otrzymał $ 30.95m pieniężnych oraz prezenty od firm farmaceutycznych w celu zachęcenia ich do przepisywania ich narkotyki.

Możesz być także zainteresowany, aby pamiętać, że dziś raport USA wykazały, że ponad połowa doradców FDA mieć „relacje finansowe” z firm uzdrawianie praniczne farmaceutycznych, które mają interes w podejmowaniu decyzji FDA.

Ale to tylko kilka miligramów ibuprofen (Advil, Motrin, Nurofen) – co może być złego w tym?

Także razem z innymi środkami przeciwbólowymi OTC, lek ten jest zaangażowany w zwiększonym ryzykiem wystąpienia wysokiego ciśnienia krwi i mózgu. Przeciwbólowe również wymyty kwas foliowy (B9), witaminy z organizmu. Niedobór kwasu foliowego mogą powodować choroby układu sercowo-naczyniowego i prowadzić do miażdżycy, zwiększone ryzyko zawału serca i udaru. Biorąc ibuprofen podczas ciąży zwiększa ryzyko poronienia o współczynnik 7. Jeśli tak się stanie, poronienie jest najbardziej prawdopodobne w ciągu tygodnia od rozpoczęcia przyjmowania leku.

Dwa nowe leki „dziwnego” zostały wprowadzone w 1999 roku Vioxx i Celebrex. Były cudowne leki dla osób cierpiących na zapalenie stawów. Oni przeszli medyczny „próby”. zostały one zatwierdzone przez FDA. 12 miesięcy później byli generując 100 milionów recept i zarabiać $ 3 miliardów dolarów rocznie. 5 lat później Vioxx został wycofany, a jego producent Merck stoi tysiące pozwów. Celebrex jest nadal dostępna, ale niesie kilka dość przerażających ostrzeżeń zdrowotnych.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat swojej ulubionej OTC przeciwbólowy, a następnie odwiedź ten link.

Artykuł dzięki: