Szkodliwosc kofeiny dla kobiet w ciazy

Szkodliwosc kofeiny dla kobiet w ciazy

Paź 23

Szkodliwosc kofeiny dla kobiet w ciazy

Bezsenność we wczesnym okresie ciąży – Czy Pierwszy trymestr Bezsenność Normal

Czy na początku ciąży bezsenność normalne dla kobiet w ciąży? I co można z tym zrobić? W pierwszym trymestrze ciąży, progesteron, który posiada właściwości uspokajające, zalewa ciała. Nagle jesteś zmęczony cały czas, i czujesz potrzebę podjęcia stałej drzemki, nawet jeśli ciąża nie jest jeszcze nawet widoczne!budowa domów z bali Skutki uboczne ciąży różnią się znacznie między kobietami, ale zmęczenie jest często skargi. I to jest logiczne, że bezsenność, zaburzenia snu, będzie ewoluować od niektórych z tych przypadków.

Bezsenność jest zupełnie normalne u kobiet w ciąży – większość statystyk Widziałem szacują, że około 60-70% kobiet w ciąży trudności z zasypianiem, co najmniej raz. Jeśli bierzesz drzemki w ciągu dnia, jesteś prawdopodobnie brudząc swoje snu, a poczujesz sleepiest w ciągu dnia, kiedy można mieć pracy lub innych obowiązków, które są potrzebne do załatwienia. Ograniczyć drzemki mniej niż godzinę każdego uniknięcia braku senności w nocy.

Szkodliwosc kofeiny dla kobiet w ciazy

Poziom stresu są zdecydowanie wyższe, gdy jesteś w ciąży, także dlatego, że masz tak dużo do zaplanowania. Stres jest główną przyczyną bezsenności u wszystkich, nie tylko kobiet w ciąży. Medytacja, stojące swoje problemy i obawy, i relaksujące rytuały przed snem pomoże Ci we właściwym stanie umysłu spać. Jedyną rzeczą, nigdy nie powinno się zrobić dla wczesnej ciąży bezsenność (zwłaszcza) jest podjąć środki nasenne. Każda forma tabletki nasenne, czy są ziołowe, lekarza recepty lub over-the-counter, ma znaczne ryzyko uszkodzenia płodu.

Przede wszystkim, nie podkreśla się, porównując swoje doświadczenie ciążowy z innymi kobietami. Każda kobieta jest inna i tylko dlatego, że mają problemy z bezsennością, nie oznacza, że ??coś jest nie tak ze sobą lub z dzieckiem.

Pamiętam wyraźnie mój niepokój podczas mojej pierwszej ciąży i martwiłem się o każdy najmniejszy problem – w tym moim uporczywej bezsenności! (Gdybym https://www.zeltech.pl/oferta/Sterowniki-PLC-Hitachi rozluźnił się trochę, to prawdopodobnie zniknęły w ciągu kilku dni, ale ciągle mocowaniu na nim.) Mam przygotował listę najlepszych 5 rzeczy do zrobienia i top 5 rzeczy nigdy zrobić, aby leczyć bezsenność, gdy jesteś w ciąży. Znasz ich? Sprawdź listę i moje wskazówki dotyczące ciąży i bezsenność. Bezsenność w czasie ciąży jest stanem, który można leczyć – jeśli znasz odpowiednie kroki, aby podjąć. Kobiety w ciąży nie mogą brać Większość leków lekarze zwykle przepisują, więc trzeba być nieco bardziej oszczędny w swoich rozwiązaniach bezsenność. Zobacz mój przewodnik tutaj!

Artykuł dzięki: