Wplyw aktywnosci fizycznej na zdrowie

Wplyw aktywnosci fizycznej na zdrowie

Sie 11
Wplyw aktywnosci fizycznej na zdrowie

Problemy związane z nastoletnich matek

Ciąża jest jednym z kluczowych momentów życia kobiety, ale nie wtedy, kiedy jesteś młody z świetlaną przyszłość. Nastolatek ciąża jest jednym z najtrudniejszych doświadczeń każda młoda kobieta może przejść. Stres związany z ciążą, objawienie ciąży do rodziców, a przechodząc mimo wstydu i obaw może być denerwujący.SIPI – Automatyka Przemysłowa Rzeczywiście ciąży zwłaszcza podczas teenhood nigdy nie będzie łatwe.

Według badań, nastoletnich ciąż w Stanach Zjednoczonych zmniejszyła się stopniowo na przestrzeni lat. W 1991 roku było 60 na 1000 młodych kobiet, które rodziły w 1998 roku, 51 z 1000 urodziły. Spadek ten może wynikać z efektywnego wykorzystania kontroli urodzeń i zmniejszenia aktywności seksualnej wśród nastolatków.

Jednak nastolatek ciąż pozostanie wysoka. Według Kobiet Health Channel, w samych tylko Stanach Zjednoczonych około 1 miliona nastoletnie dziewczęta doświadczają ciąży rocznie. Co najmniej 5% młodych dziewcząt rodzić, aw 1997 roku, co najmniej 13% urodzeń w USA są wśród nastolatek. ??

Wplyw aktywnosci fizycznej na zdrowie

zagrożenia dla zdrowia dziecka i dzieci spośród nastolatków ciąży są bardziej narażone na zdrowotne, społeczne i problemy emocjonalne. Zwiększone ryzyko powikłań, takich jak przedwczesny poród w ciąży nastolatek i społeczno-ekonomiczne konsekwencje są obecne.

Ale są też bardziej poważne problemy dla nastoletnich matek-to-be niż statystyki i jak postrzega świat je albo negatywnie lub pozytywnie. Zarówno dziecko i torby ekologiczne z nadrukiem matka są zagrożone w najważniejszych dziedzinach życia, takich jak niewydolność szkolnego, ubóstwo i choroby fizycznej lub psychicznej.

nastolatki w ciąży nie mogą poszukiwać właściwej opieki medycznej, które mogą prowadzić do większego ryzyka powikłań medycznych. W ciąży, potrzebują zrozumienia, opieki medycznej i edukacji – szczególnie w żywieniu i powikłania ciąży.

Artykuł dzięki: harmoniasmakow.pl